• Slider afbeelding
 • Slider afbeelding
 • Slider afbeelding
 • Slider afbeelding
 • Slider afbeelding
 • Slider afbeelding
 • Slider afbeelding
 • Slider afbeelding
 • Slider afbeelding
 • Slider afbeelding
 • Slider afbeelding

Snel naar:

Selecteer een team:
Wedstrijdprogramma > Uitslagen > Afgelastingen >

Lid worden

Subsponsor
Sponsor OFN
Stersponsors
 • Sponsor afbeelding
 • Sponsor afbeelding
 • Sponsor afbeelding
 • Sponsor afbeelding
 • Sponsor afbeelding
 • Sponsor afbeelding
 • Sponsor afbeelding
 • Sponsor afbeelding
 • Sponsor afbeelding
 • Sponsor afbeelding
 • Sponsor afbeelding
30-07-2020

NIEUWE HOOFDSPONSOR JEUGD

Als kers op de taart heeft GVV met ingang van het nieuwe seizoen ook een hoofdsponsor Jeugd. GVV was op zoek naar een sponsor die zich in het bijzonder inzet voor de jeugd en heeft die gevonden. Soldu B.V. en H&L Solar Mounting zijn voor de aankomende vijf jaren hoofdsponsor voor al onze jeugdelftallen. Zij zullen dit jaar de tenues van onze jeugdelftallen vervangen door de nieuwe Hummel Sublimatie tenues.


Deze ontwikkeling stelt ons in staat om de aankleding van onze teams verder uit te breiden. Onze andere fantastische sponsors kunnen we nu vragen om trainingspakken, tassen of andere toebehoren te sponsoren. Zo zorgen we ervoor dat al onze leden er even verzorgd bij lopen. Want elk team en elke speler moet zich bij GVV gewaardeerd voelen.G.V.V complex “ Anton Kruger”    |    Randweg 3    |    4191 NN Geldermalsen    |    Tel: 0345-573171    |    info@gvv-geldermalsen.nl
Twitterfacebook