• Slider afbeelding
  • Slider afbeelding
  • Slider afbeelding
  • Slider afbeelding
  • Slider afbeelding
  • Slider afbeelding
  • Slider afbeelding
  • Slider afbeelding
  • Slider afbeelding

Snel naar:

Selecteer een team:
Stersponsors
  • Sponsor afbeelding
  • Sponsor afbeelding
  • Sponsor afbeelding
  • Sponsor afbeelding
  • Sponsor afbeelding
  • Sponsor afbeelding
  • Sponsor afbeelding
  • Sponsor afbeelding
  • Sponsor afbeelding

Voorlopige indeling seizoen 2018-2019

Dit is de voorlopige indeling van de jeugd voor het seizoen 2018/2019.
De JO10-1 en 2 en de JO8 1-2 worden in september definitief verdeeld.
Ook de definitieve indeling wordt in september bepaalt.

Onder 17

Trainers/leiders: Dadier Casal
Trainers/leiders: Maikel Boekhorst

  1. Willem van der Laan
  2. Ilyas el Boukhallouki
  3. Gerwin van Soelen
  4. Zakaria Benjah
  5. Bilal Zouaghi
  6. Demi Versteegh
  7. Radwan Said Ismail
  8. Danilo van Gelderen
  9. Roelof Kardol
  10. Jay Verploegh
  11. Bono Jager
  12. Ivar Wulterkens
  13. Luc van Beem
  14. Floris de Wolf
  15. Zidane Ismaili
  16. Sem Beentjes


Onder 15

Trainers/leiders: Evert Steenis
Trainers/leiders: Calis Cornelissen
  1. Hennok Nguse Gebremeskel
  2. Tim Zom
  3. Ayoub Astitou
  4. Mohamed Mohamed
  5. Mike Achterberg
  6. Aymam Alahyane
  7. Mahmoud Alissa
  8. Suzan Yilmaz
  9. Alyaman Almajaresh
  10. Yassin Ajbilou
  11. Timo Janssen
  12. Dave Steenis
  13. Lars van Beem
  14. Koray Yilmaz

Meisjes onder 15

Trainers/leiders: Samantha Bothof van Gelderen
Trainers/leiders: Karin de Jong
  1. Dyllene de Jongh
  2. Deena Saber
  3. Myram Benjah
  4. Naomie de Jong
  5. Alissa Van Gelderen
  6. Zoe van Doesburg
  7. Fleur van Egteren
  8. Sara Naouli
  9. Jazz van Putten
  10. Romaissae el Boukhallouki
  11. Milica Vermeulen
  12. Yfke van Dam
  13. Malak Ismaili

Onder 13 

Trainers/leiders: Remco de Jong
Trainers/leiders: Alex van Mourik
                           Ruben van Doesburg
  1. Made Pichel
  2. Jimmy Nguyen
  3. Joran Burggraaf
  4. Andre Filipe Gomes hermenegildo
  5. Mohamed Alibrilim
  6. Robin Sengers
  7. Jannick Boudewijn
  8. Rick Zom
  9. Aimane Amhaouch
  10. Yuones Ajbilou
  11. Jero Hagen
  12. Duncan Pichel
  13. Tycho Boerman
  14. Yordi van Nuijsenborgh
  15. Naut Berendsen
  16. Tycho de Jong

Onder 11 (8-tal)

Trainers/leiders: Yoran Keij 
Trainers/leiders: Ali Arkhouch
  1. Mokhtar Mohamed
  2. Dylano van Lith
  3. Tesfahiwet Nguse Gebsiemeskel
  4. Dimitri van de Groes
  5. Youssef Marzouki
  6. Damian van Doesburg
  7. Dejan Koenen
  8. Tobias van Nes
  9. Ibrahim El Kharbachi
  10. Rayan Arkhouch

Onder 10-1 en 10-2 (6-tal)

Trainers/leiders: Arie van de Brink
Trainers/leiders: Ronald Hufener
  1. Kyara Kilian
  2. Vince Dona
  3. Jordy van den Brink
  4. Fardau van Schriek
  5. Giovanny van der Velde
  6. Britt van Meegdenburg
  7. Tim van den Tempel
  8. Melvin Huijgen
  9. Rik van Gameren
  10. Nawfal El Boukhallouki
  11. Karam Almajaresh
  12. Vince Hufener

Onder 9 (6-tal)

Trainers/leiders: Arthur Hanselman
Trainers/leiders: Boutaina Benjout
  1. Alinda Eerelman
  2. Bas de With
  3. Wassin Arkhouch
  4. Max Floor
  5. Till Spruijt
  6. Zoey van Galen
  7. Jesse Wijngaard
  8. Joa Gorkink

Onder  8-1 en 8-2 (6-tal)

Trainers/leiders: Frank Nout
Trainers/leiders: Dave Steenis
  1. Syginho van der Velde
  2. Hamzeh Ebesh
  3. Milan Van Gessel
  4. Ryan Nout
  5. Mareno de Keijzer
  6. Rida Benjah
  7. Sulayman El Kharbachi
  8. Figo Nout
  9. Jop van Hevelingen
  10. Saif Houmad

Onder 7 (4-tal)

Trainers/leiders: Nog niet bekend
Trainers/leiders: Nog niet bekend
  1. Dylan Kilian
  2. Megan van Kessel
  3. Bilal Ebesh
  4. Ammar Arkhouch
  5. Ali
  6. Alan













G.V.V complex “ Anton Kruger”    |    Randweg 3    |    4191 NN Geldermalsen    |    Tel: 0345-573171    |    info@gvv-geldermalsen.nl
Twitterfacebook