• GVV 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Ledden, Bert vanOverige stafTeammanager
    Ruiter, Joey deOverige stafTeammanager
    Wimmers, MaxTechnische stafTrainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Arkel, Kevin vanTeamspeler
    Arkel, Nick vanTeamspeler
    Beentjes, TimoTeamspeler
    Blom, AdrieTeamspeler
    Bogerd, ErickTeamspeler
    Cornelissen, CalisTeamspeler
    Doorn, Dennis vanTeamspeler
    Hak, DannyTeamspeler
    Kardol, JarnoTeamspeler
    Meering, RonaldTeamspeler
    Monhemius, BrandonTeamspeler
    Mulder, WilfredTeamspeler
    Reemers, BramTeamspeler
    Tussenbroek, Rick vanTeamspeler
    Vereyken, RoyTeamspeler
    Weelden, Marnick vanTeamspeler
  • Programma

    Datum TijdWedstrijdAccommodatieInfo
    4 okt. 14:00Boxtel - GVVSportpark Munsel
    11 okt. 14:30GVV - BZSSportpark Anton Kruger
    18 okt. 14:00Maliskamp - GVVSportpark Maliskamp
    25 okt. 14:30GVV - RKKSVSportpark Anton Kruger
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    27 sep.GVV - Jan van Arckel1 - 2
    20 sep.Wilhelmina - GVV6 - 0
  • Poulestanden GVV (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Teisterbanders22008176
    2Essche Boys22005146
    3SC Elshout22005236
    4RKKSV21109364
    5Maliskamp21105324
    6Wilhelmina11006063
    7Nulandia11002113
    8Jan van Arckel21013303
    9Boxtel100101-10
    10HHC'09100106-60
    11MEC'07200225-30
    12BZS200216-50
    13Buren200218-70
    14GVV200218-70

    Poulestanden GVV (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSS'1433007169
    2FC Dordrecht Amateurs320110556
    3GVV301227-51
    4Ophemert301239-61