• GVV 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ledden, Bert vanOverige stafTeammanager
    Ruiter, Joey deOverige stafTeammanager
    Wimmers, MaxTechnische stafTrainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arkel, Kevin vanTeamspeler
    Arkel, Nick vanTeamspeler
    Beentjes, TimoTeamspeler
    Blom, AdrieTeamspeler
    Bogerd, ErickTeamspeler
    Cornelissen, CalisTeamspeler
    Doorn, Dennis vanTeamspeler
    Hak, DannyTeamspeler
    Kardol, JarnoTeamspeler
    Meering, RonaldTeamspeler
    Monhemius, BrandonTeamspeler
    Mulder, WilfredTeamspeler
    Reemers, BramTeamspeler
    Tussenbroek, Rick vanTeamspeler
    Vereyken, RoyTeamspeler
    Weelden, Marnick vanTeamspeler

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Datum TijdWedstrijdAccommodatieInfo
    22 nov. 14:00HHC'09 - GVVSportpark De Oosters
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 okt.GVV - RKKSV
    18 okt.Maliskamp - GVV
  • Poulestanden GVV (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Elshout440094512
    2Wilhelmina3300161159
    3Maliskamp421112667
    4Nulandia22006246
    5Teisterbanders32019726
    6Boxtel32013126
    7Essche Boys32016516
    8RKKSV311110554
    9MEC'0731025503
    10Jan van Arckel4103310-73
    11Buren200218-70
    12HHC'09200209-90
    13BZS3003210-80
    14GVV3003110-90

    Poulestanden GVV (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSS'1433007169
    2FC Dordrecht Amateurs320110556
    3GVV301227-51
    4Ophemert301239-61