• GVV JO11-1

  • GVV JO11-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hak, DannyTechnische stafAssistent-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 18:30 - 19:30
    Donderdag 18:30 - 19:30
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 09:30GVV JO11-1 - ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO11-1Sportpark Anton Kruger
    9 mrt. 11:00GVV JO11-1 - ISC JO11-1JMSportpark Anton Kruger
    16 mrt. 10:45Teisterbanders JO11-1JM - GVV JO11-1Sportpark De Woerd
    23 mrt. 11:00GVV JO11-1 - Nivo Sparta JO11-1Sportpark Anton Kruger
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 feb.BZS JO11-1 - GVV JO11-14 - 2
  • Poulestanden GVV JO11-1 ( 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 18 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Herovina JO11-1660063135018
    2GVV JO11-164023430412
    3Haaften JO11-1JM63212525011
    4SSA/SJO BRC'24 JO11-2 JM63123123810
    5GVV'63 JO11-26222191908
    6Teisterbanders JO11-1JM62042545-206
    7Theole JO11-361052332-93
    8MEC'07 JO11-160151245-331

    Poulestanden GVV JO11-1 ( 3e klasse (2e fase) 25 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TEC JO11-1650126151115
    2GVV JO11-15302181539
    3BZS JO11-16303211929
    4Haaften JO11-1JM63032224-29
    5Teisterbanders JO11-1JM52031117-66
    6GVV'63 JO11-241121213-14
    7SSA/SJO BRC'24 JO11-2 JM61141320-74

    Poulestanden GVV JO11-1 ( 3e klasse (3e fase) 21 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BZS JO11-13300164129
    2Nivo Sparta JO11-12200181176
    3Haaften JO11-1JM21109724
    4GVV JO11-13111121024
    5Jan van Arckel JO11-221019813
    6ST Alem/RKVSC/Heerewaarden JO11-12002313-100
    7Teisterbanders JO11-1JM2002315-120
    8ISC JO11-1JM2002214-120
  • Team indeling

    NaamRolFunctie

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainer: Hans van Kessel

  • Trainer: Niels Heemstra

  • Trainer: Said Ihaddain