• Programma

    Datum TijdWedstrijdAccommodatieInfo
    30 okt. 08:30LRC JO11-1 - GVV JO11-1Sportpark Glaspark
    30 okt. AFGELASTGVV JO9-2 - Ophemert JO9-1JMSportpark Anton Kruger
    30 okt. 09:30GVV JO14-1 - Nivo Sparta JO14-1Sportpark Anton Kruger
    30 okt. 11:00GVV MO15-1 - SVW MO15-1Sportpark Anton Kruger
    30 okt. 11:30Achilles Veen JO19-1 - GVV JO19-1Sportpark De Hanen Weide
    30 okt. 12:30GVV 3 - Wadenoijen 2Sportpark Anton Kruger
    30 okt. 13:00Hedel JO17-1 - GVV JO17-1Sportpark De Winkels
    30 okt. 14:30GVV 1 - Margriet 1Sportpark Anton Kruger
    30 okt. 14:30GVV 2 - ASH 2Sportpark Anton Kruger
    31 okt. 11:00GVV 3 - RKTVC 4Sportpark Anton Kruger
    31 okt. 11:00TGG VR1 - GVV VR1Sportpark De Donken
    2 nov. 20:00OSC'45 1 - GVV 1Sportpark Anton Kruger
    5 nov. 19:30GVV VR1 - SCZ VR1Sportpark Hurwenen
    5 nov. 20:00Wadenoijen 45+1 - GVV 45+1Sportpark de Iepengaard
    5 nov. 20:00Theole 35+1 - GVV 35+1Sportpark Drumpt
    5 nov. 20:30GVV 45+1 - Buren 45+1Sportpark de Iepengaard
    5 nov. 20:30GVV 35+1 - Teisterbanders 35+1Sportpark Drumpt
    5 nov. 20:30Ophemert VR1 - GVV VR1Sportpark Hurwenen
    5 nov. 21:00GVV VR1 - Wadenoijen VR1Sportpark Hurwenen
    5 nov. 21:00Sliedrecht 45+1 - GVV 45+1Sportpark de Iepengaard
    5 nov. 21:00BZS 35+1 - GVV 35+1Sportpark Drumpt
    5 nov. 21:30GVV 35+1 - Tricht 35+1Sportpark Drumpt
    5 nov. 21:30HRC'14 VR1 - GVV VR1Sportpark Hurwenen
    6 nov. 08:30Tricht JO7-1 - GVV JO7-3Sportpark Crayenstein
    6 nov. 08:30MVV'58 JO9-3 - GVV JO9-2Sportpark Achterveld
    6 nov. 08:30DSC JO8-1 - GVV JO8-1Sportpark Ipperakkeren
    6 nov. 08:40WNC JO7-1 - GVV JO7-3Sportpark Crayenstein
    6 nov. 08:50GVV JO7-3 - Theole JO7-3Sportpark Crayenstein
    6 nov. 09:30GVV JO7-1 - LRC JO7-1Sportpark Anton Kruger
    6 nov. 09:30GVV JO9-1 - Nivo Sparta JO9-1Sportpark Anton Kruger
    6 nov. 09:30GVV'63 JO12-1JM - GVV JO12-1Sportpark Maartenshof
    6 nov. 09:40Wadenoijen JO7-1 - GVV JO7-1Sportpark Anton Kruger
    6 nov. 09:45GJS JO12-4JM - GVV JO12-2Sportpark Dalem
    6 nov. 09:50GVV JO7-1 - TEC JO7-1Sportpark Anton Kruger
    6 nov. 10:00Theole JO7-1JM - GVV JO7-2Sportpark Drumpt
    6 nov. 10:00RKTVC JO11-2 - GVV JO11-1Sportpark De Ridderweide
    6 nov. 10:10DSS'14 JO7-1 - GVV JO7-2Sportpark Drumpt
    6 nov. 10:20GVV JO7-2 - ASH JO7-2Sportpark Drumpt
    6 nov. 10:30GVV JO10-1 - Zwaluw VFC JO10-7Sportpark Anton Kruger
    6 nov. 11:00GVV JO8-2 - Theole JO8-4Sportpark Anton Kruger
    6 nov. 11:15Theole JO14-1 - GVV JO14-1Sportpark Drumpt
    6 nov. 12:00GVV JO19-1 - MVV'58 JO19-1Sportpark Anton Kruger
    6 nov. 12:00GVV JO13-1 - DSC JO13-2Sportpark Anton Kruger
    6 nov. 14:00FC Drunen 1 - GVV 1Sportpark Duinzicht
    6 nov. 14:30GVV JO17-1 - Jan van Arckel JO17-1Sportpark Anton Kruger
    6 nov. 14:45SC Everstein 3 - GVV 3Sportpark sc Everstein
    7 nov. 11:00GVV VR1 - OJC ROSMALEN VR3Sportpark Anton Kruger
    7 nov. 11:00Buren 3 - GVV 3Sportpark 't Hulster
  • Uitslagen

    WedstrijdUitslagDetails
    GVV VR1 - BZS VR12 - 5
    MEC'07 2 - GVV 25 - 2
    GVV 3 - SCZ 42 - 4
    GVV 3 - Nivo Sparta 81 - 4
    OSC'45 1 - GVV 1
    Haaften JO19-1 - GVV JO19-11 - 0
    Zwaluw VFC JO13-4 - GVV JO13-2
    Kozakken Boys JO17-1 - GVV JO17-16 - 0
    GVV 2 - SCG'18 5
    GVV VR1 - DSS'14 VR14 - 3
    Teisterbanders 5 - GVV 31 - 8
    GVV 1 - sv O.S.S. 1920 12 - 2
    Nivo Sparta 4 - GVV 24 - 2
    Beesd 4 - GVV 3
    GVV JO19-1 - GRC-14 JO19-11 - 1
    Nivo Sparta JO13-3 - GVV JO13-210 - 1
    GVV JO13-1 - LRC JO13-4
    GVV JO11-1 - BZS JO11-1
    NOAD'32 JO17-1 - GVV JO17-16 - 1
    DSC JO11-3 - GVV JO11-22 - 5